KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 5921520
nr 592 1520
Färgetsning
Signerad, 'Fiskeläge', EA, 40x60
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 augusti 2009
kl 18:02:37
3/8 17:41:24